Här finns vi


World Class Quality Care center


Alviks Strand
Gustavlundsvägen 143
167 51 Bromma
Reception: 08-704 00 10
alvik@worldclass.se

Health Academy (Nybroplan)
Nybrogatan 8
114 34 Stockholm
Reception: 08-506 99 620
nybroplan@worldclass.se


World Class anläggningar i Stockholm


Döbelnsgatan
Döbelnsgatan 58
113 52 Stockholm
Reception: 08-674 64 50
dobelnsgatan@worldclass.se

Hornsgatan
Hornsgatan 103
117 28 Stockholm
Reception: 08-669 40 70
hornsgatan@worldclass.se

Hägersten
Ibis Hotell, Västertorpsvägen 131
129 44 Hägersten 
Reception: 08 - 88 51 65
hagersten@worldclass.se

Kista
Isafjordsgatan 30 C
164 40 Kista 
Reception: 08-444 89 50
reception.kista@worldclass.se

Nacka
Ektorpsvägen 6
131 45 Nacka
Reception: 08-718 50 09
nacka@worldclass.se

Saltsjöbaden
Torggatan 21
133 31 Saltsjöbaden
Reception: 08-717 68 90
saltsjobaden@worldclass.se

Slussen
Guldgränd 8
118 20 Stockholm
Reception: 08-702 28 50
slussen@worldclass.se

Solna
Sundbybergsvägen 1
171 73 Solna
Reception: 08-7300365
solna@worldclass.se

Sundbyberg
Humblegatan 22
172 26 Sundbyberg
Reception: 08-98 33 50
sundbyberg@worldclass.se

Södertälje
Nygatan 24
151 72 Södertälje
Reception: 08-550 175 90
sodertalje@worldclass.se

Vällingby
Trolle Bondes gata 2-4
162 24 Vällingby 
Reception: 08 - 760 00 64
vallingby@worldclass.se

Värmdö
Orionsväg 1
134 44 Värmdö
Reception: 08- 716 10 33
varmdo@worldclass.se


World Class anläggningar i Göteborg


City
Östra Larmgatan 4
411 07 Göteborg
Reception: 031 - 80 25 10
citygoteborg@worldclass.se

Masthugget
Andra Långgatan 44
413 27 Göteborg
Reception: 031-24 30 40
masthugget@worldclass.se


World Class anläggning i Östergötland

Linköping
S:t Larsgatan 3
582 24 Linköping 
Reception: 013-10 46 10
linkoping@worldclass.se

Norrköping
S:t Persgatan 19
601 86 Norrköping 
Reception: 011-13 55 23
norrkoping@worldclass.se











Copyright ©2010 World Class International.
Produced by Addmind